Primavera 2018 Porters menys golejats

Posició Nom Equip
Gols en contra
Per partit
Alejandro Crespo Fernández Quiet Everybody
Fernando Leal Perelló Jardines Campaner
Alejandro Pérez Ruiz Inter Futsal
David Vargas Gil Peluquería di Estefano
Lucas López Quetglas Inter Futsal
Roberto Huete Korhonen SYR
Miguel Ángel Pou Garcías El Latigaso Latino
David Mestre Mulet FC Barco Sandbrasting
Daniel Morell Torrens CSI-F Futsal
Pedro Moises Moreno Piqueras Isleño Balear
Juan M. Godoy Gomar OLSET Abogados FC
Jordi García Pizá Árbitro comprao CF
Miguel Ángel Arévalo Fernández Templarios F.C.
Jhon Stiven López Díaz La Salle Calipan
Lluís Matas Garau Julià Pinturas
José Hidalgo Rodríguez SYR
Edilson Vargas Beltrán La Salle Calipan
Miguel Ángel Bosch Valenzuela Distribuciones Anga
Sergio Pereda San Emeterio Árbitro comprao CF
Adrián Seguí Salas Residencia Ciudad Jardín
Francisco Durbay González Peluquería di Estefano
Alfonso Velázquez Sarto Los Chupacabras
Héctor Miguel Delgado Cobo Internationale
Pedro Manuel Infante del Toro Racing BN Polarus
Patrick Vilapriño Sangenis Jardines Campaner
Pablo Bordoy Cifre Los Chupacabras
Diego Torres Ferrer El Latigaso Latino
Gaspar García Medina Isleño Balear
Cristóbal Sebastián Arenas Muntaner Shisha Team
Juan Navarro Jiménez Elicotros FC
Jordi E. Morey Torres Marcalamar-Pizzería Toscana
Josep Cortés Ferrer Marcalamar-Pizzería Toscana
Sebastià Bibiloni Font Obras y Estructuras Torres Maza
Antonio García Fernández Quiet Everybody
Diego Adolfo Oliver Dorado Residencia Ciudad Jardín
Miquel Oliver Rodas CSI-F Futsal
Bartomeu Moll Manera OM selecció
Yasmani Almanza Cortés OLSET Abogados FC
Antonio Estelrich Alomar CSI-F Futsal
Jaime Dols Bru Racing BN Polarus
Gabriel Torres Gómez Los Chupacabras
Pedro de Oleza Juan Julià Pinturas
Antonio Marqués Simarro Los Chupacabras
Ángel Jiménez de Cisneros Carreño Trivago
José García López El Latigaso Latino
Jhon Fredy López Moreno La Salle Calipan
Javier Inocencio Segura Obras y Estructuras Torres Maza
Jordi Milián Ribalta Marcalamar-Pizzería Toscana
Rubio Newel Andrade Yalanda La Salle Calipan
Adrián J. Rodado Aberg Distribuciones Anga
Yusniel Torres Espinosa Shisha Team
Antonio Murcia Lloret OM selecció
Redouan Hamido Moreno Internationale
Gregori Hernández Casellas Pegaso-La Unión
Jose Luís Zaragoza Iglesias Marcalamar-Pizzería Toscana
Víctor M. Salazar Rojo Pegaso-La Unión
Josep Miquel Miró Camps Julià Pinturas
Gabriel Cifre López Distribuciones Anga
Juan Antonio Navarro Sampol Shisha Team
Jonathan Manuel Muñoz Hernández Elicotros FC
Angelo Hernández López La Salle Calipan
Gabriel Miró Camps Residencia Ciudad Jardín
Juan Jesús de Mora García OM selecció
Fernando Forteza Coll Templarios F.C.
Francisco R. Ocaña Cordón Racing BN Polarus
Carlos A. Cuencas Pérez Marcalamar-Pizzería Toscana
Luis Sastre San Emeterio Obras y Estructuras Torres Maza
Gheorghie Ioan Pop Pegaso-La Unión