Primavera 2018 Golejadors

Posició Nom Equip
Gols a favor
Per partit
Juan Antonio Terrón Álvarez Peluquería di Estefano
Miguel J. Cifre Calvo Marcalamar-Pizzería Toscana
Iván Alfaro Sánchez Árbitro comprao CF
Fernando Ferreiro Basurto Marcalamar-Pizzería Toscana
Roberto Gómez Ordóñez Jardines Campaner
Lluís Forteza-Rey Cabeza El Latigaso Latino
Miguel Ángel Salom Sans Isleño Balear
Italo Fernando Ferreira Shisha Team
Alejandro Soler Bazar Árbitro comprao CF
Sebastián González Riera Quiet Everybody
Gabriel Caldentey Boadas El Latigaso Latino
Abel Cabeza de Vaca Vaca SYR
Pedro Alba Ibáñez Isleño Balear
Miguel Ángel Rodríguez Ruiz Peluquería di Estefano
Bartomeu Adrover Gallego Inter Futsal
Marco A. Suárez Hakli Isleño Balear
Gabriel Bordoy Fuster Peluquería di Estefano
Emilio Castellanos García Racing BN Polarus
Francisco Galisteo Campos Templarios F.C.
Antonio Fernández Jiménez Templarios F.C.
Daniel García Calvo Quiet Everybody
Carlos Nuñez Durán Peluquería di Estefano
Juan Cruz Parisi Sitjar Shisha Team
David Moreno Rojo FC Barco Sandbrasting
Ignacio Dosil Mayol Shisha Team
Alberto Castell Durán Shisha Team
Antonio Barceló Álvarez Residencia Ciudad Jardín
Francisco F. Amador Bennasar Peluquería di Estefano
Ivo Isaac Valle López SYR
Miguel Borrás Salom Inter Futsal
Diego Torres Ferrer El Latigaso Latino
Miquel Borrás Vaquer Shisha Team
Juan Rafael Sánchez Rivas La Salle Calipan
Rafael de Dios Estades Inter Futsal
Enrique Hinojosa García Residencia Ciudad Jardín
Jhon Stiven López Díaz La Salle Calipan
Lluís Bonet Vicens Templarios F.C.
Luís Manuel Gómez Muñoz SYR
Eduardo Bailén García Elicotros FC
Juan M. Pizá Bauzá Racing BN Polarus
Daniel Bustabad Pérez Internationale
Andrés Gutiérrez Muñoz SYR
Matheus Paz de Arruda Shisha Team
Álvaro Martín Olmos OLSET Abogados FC
Francisco Aguilera Fitzpatrick Jardines Campaner
Alejandro Bou Martínez CSI-F Futsal
Luis Mas Fernández OM selecció
Germán B. March Payeras Julià Pinturas
Eric Pardo Sánchez Pegaso-La Unión
Carlos Bergoños Derqui Shisha Team