Jugadors TOP

Punts MVP

Posició Nom Equip
Punts MVP
Fernando Ferreiro Basurto Marcalamar-Pizzería Toscana
Roberto Gómez Ordóñez Jardines Campaner
Enrique Hinojosa García Fundación Escribano
Juan Antonio Terrón Álvarez Leotron
Cristian Julián Alfaro Sánchez Árbitro comprao CF

Gols a favor

Posició Nom Equip
Gols a favor
Enrique Hinojosa García Fundación Escribano
Roberto Gómez Ordóñez Jardines Campaner
Fernando Ferreiro Basurto Marcalamar-Pizzería Toscana
Juan Antonio Terrón Álvarez Leotron
Cristian Julián Alfaro Sánchez Árbitro comprao CF

Gols Falta Directa

Posició Nom Equip
Gols Falta Directa
José Manuel Durán Durán El Tercer Tiempo FS
Juan Comas Roca Fundación Escribano
Alberto Faus Sayago Fundación Escribano

Penaltis marcats

Posició Nom Equip
Penaltis marcats
Sergi Pasqual Adrover OLSET Abogados FC
Marc González Riera Quiet Everybody

Dobles Penaltis Marcats

Posició Nom Equip
Dobles Penaltis Marcats
Ignacio Bayle Santos Sa Rocketa F.C.
Daniel Pérez Martínez OLSET Abogados FC
Sergi Pasqual Adrover OLSET Abogados FC
Luís Manuel Gómez Muñoz Duktil Balear
Miguel J. Cifre Calvo Marcalamar-Pizzería Toscana

Gols en pròpia porta

Posició Nom Equip
Gols en pròpia porta
Gastón Valencia Siles La Porci FS
Antonio Luís Coll Capó Distribuciones Anga
Diego Torres Ferrer El Latigaso Latino
Rafael de Dios Estades Inter Futsal
Alejandro Crespo Fernández Quiet Everybody

Gols en contra

Posició Nom Equip
Gols en contra
Alejandro Crespo Fernández Quiet Everybody
Carlos A. Cuencas Pérez Marcalamar-Pizzería Toscana
Lucas López Quetglas Inter Futsal
Juan M. Godoy Gomar OLSET Abogados FC
Daniel Morell Torrens CSI-F Futsal

Penaltis Aturats

No hi ha cap informació per mostrar.

Assistències

Posició Nom Equip
Assistències
Juan Antonio Montero Caballero Duktil Balear
Ismael Gil Gómez Duktil Balear
Rubén Gadraman Pérez Jardines Campaner
Mateu Martí Albertí Muppet FC
Roberto Gómez Ordóñez Jardines Campaner

Targetes grogues

Posició Nom Equip
Targetes grogues
Guillermo Tortella Rullán Panxes i Closques
Iván Ibarra Rodríguez La orden de los Esenios
J. Antonio Hernández Hernández Peluquería di Estefano
Miguel Borrás Salom Muppet FC
Miguel Ángel Ortolá Cirerol Isleño Balear

Segones tarjetes grogues

Posició Nom Equip
Segones tarjetes grogues
Roberto Bailén García Elicotros FC
Adrián Covas Miranda Elicotros FC
Eloy Rodríguez Mas Elicotros FC
Rafael Rodríguez Adrover Terrazas Son Moix
Ángel Vico Matías Distribuciones Anga

Targetes vermelles

Posició Nom Equip
Targetes vermelles
Roberto Bailén García Elicotros FC
Fernando González Pérez Fundación Escribano
Eloy Rodríguez Mas Elicotros FC
Mikel Cillan Madsen Werderianos
Óscar Llamazares Pérez Racing BN Polarus