Punts MVP

Posició Jugador Equip
Punts MVP
Per partit
Fernando Ferreiro Basurto Marcalamar-Pizzería Toscana
Roberto Gómez Ordóñez Pavimentos Pin
Enrique Hinojosa García DUKTIL B./F.ESCRIBANO
Cristian Julián Alfaro Sánchez Árbitro comprao CF
Juan Antonio Terrón Álvarez Leotron
Iván Alfaro Sánchez Árbitro comprao CF
Sebastián González Riera Quiet Everybody
Tomás Eusebio Navarro Ramos DUKTIL B./F.ESCRIBANO
F. Javier de Oleza Solsona Muppet FC
Benjamín Rodríguez Nebreda La orden de los Esenios
Carlos Nuñez Durán Jardines Campaner
Abel Cabeza de Vaca Vaca DUKTIL B./F.ESCRIBANO
Alfonso Mir Rey Marcalamar-Pizzería Toscana
Gabriel Bordoy Fuster DUKTIL B./F.ESCRIBANO
Lluís Forteza-Rey Cabeza Lions Team Latigaso
Eduardo Martínez Pérez de Rada Peluquería di Estefano
Alfonso de Oleza Solsona Muppet FC
Miguel Borrás Salom Muppet FC
Javier Herraiz Martínez FC Barco Sandbrasting
Álvaro Martín Olmos Martín&Casado Abogados
Gabriel Caldentey Boadas Lions Team Latigaso
Miguel Ángel Salom Sans Isleño Balear
Héctor Vilanova Tous Leeverpool
Rafael de Dios Estades Martín&Casado Abogados
Juan Antonio Busquets Payeras Distribuciones Anga
José Miguel Cardell Coll Cafetería Centre Bahía Grande
David Martín Manzano La orden de los Esenios
Francisco F. Amador Bennasar Peluquería di Estefano
Miguel Ángel Perelló Fiol Nuevo Boreal
Jordi Sánchez Castillo Quiet Everybody
Jacinto Rodríguez Martínez La orden de los Esenios
Miguel J. Cifre Calvo Marcalamar-Pizzería Toscana
Francisco Aguilera Fitzpatrick Jardines Campaner
Alberto Ques Benarroch Isleño Balear
Juan Pablo Alomar Marí Panama Papers
Guillermo García Iturbe Distribuciones Anga
Sergio Caño Cerdá Marcalamar-Pizzería Toscana
Álvaro Cambrón Martínez Time4fit
Alexandre Bou Martínez CSIF-ALARO FS
Marco A. Suárez Hakli Isleño Balear
Antonio Terrones Almazán CSIF-ALARO FS
Daniel Gil González Quiet Everybody
Germán B. March Payeras Julià Pinturas
Fco. Carlos Molina Díaz Jardines Campaner
Joan Ignasi Bibiloni Bennassar Distribuciones Anga
Mariano Palliser Muñoz Frío y Calor LAS FC
Antonio Fernández Jiménez Templarios F.C.
Alberto Castell Durán Shisha Team
José Andrés Agustín Muñoz Lions Team Latigaso
Bartolomé Tortella Rullán Julià Pinturas