Grup 1 Tardor 2012-2013 Imprimeix
Calendari: Grup 1 Tardor 2012-2013

dilluns,22-10-2012 - Jornada 1
events.png 1 20:00h Pet's Place
42
Talleres Boyano ACTA report
events.png 1 21:00h Bugaderia Can Miquel
86
Motonautica Ensenyat ACTA report
events.png 1 22:00h Dudtec F.C.
65
La orden de los Esenios ACTA report
dimarts,23-10-2012 - Jornada 1
events.png 1 21:00h Panama Papers
53
Palmapesta ACTA report
dilluns,29-10-2012 - Jornada 2
events.png 2 20:00h Talleres Boyano
12
Panama Papers ACTA report
events.png 2 21:00h Esparta
21
Pet's Place ACTA report
events.png 2 22:00h Palmapesta
78
Bugaderia Can Miquel ACTA report
dimarts,30-10-2012 - Jornada 2
events.png 2 22:00h Motonautica Ensenyat
45
Dudtec F.C. ACTA report
dilluns,05-11-2012 - Jornada 3
events.png 3 20:00h La orden de los Esenios
65
Motonautica Ensenyat ACTA report
events.png 3 21:00h Bugaderia Can Miquel
72
Talleres Boyano ACTA report
3 22:00h Dudtec F.C.
30
Palmapesta ACTA report
dimarts,06-11-2012 - Jornada 3
3 21:00h Panama Papers
60
Esparta ACTA report
dilluns,12-11-2012 - Jornada 4
events.png 4 20:00h Palmapesta
24
La orden de los Esenios ACTA report
events.png 4 21:00h Esparta
34
Bugaderia Can Miquel ACTA report
events.png 4 22:00h Talleres Boyano
31
Dudtec F.C. ACTA report
dimarts,13-11-2012 - Jornada 4
events.png 4 21:00h Pet's Place
26
Panama Papers ACTA report
dilluns,19-11-2012 - Jornada 5
events.png 5 20:00h La orden de los Esenios
50
Talleres Boyano ACTA report
events.png 5 21:00h Bugaderia Can Miquel
121
Pet's Place ACTA report
5 22:00h Dudtec F.C.
60
Esparta ACTA report
divendres,23-11-2012 - Jornada 5
events.png 5 22:00h Motonautica Ensenyat
62
Palmapesta ACTA report
dilluns,26-11-2012 - Jornada 6
events.png 6 20:00h Talleres Boyano
25
Motonautica Ensenyat ACTA report
6 21:00h Esparta
06
La orden de los Esenios ACTA report
dimarts,27-11-2012 - Jornada 6
events.png 6 21:00h Panama Papers
210
Bugaderia Can Miquel ACTA report
events.png 6 22:00h Pet's Place
46
Dudtec F.C. ACTA report
dilluns,03-12-2012 - Jornada 7
events.png 7 20:00h Palmapesta
62
Talleres Boyano ACTA report
events.png 7 21:00h La orden de los Esenios
53
Pet's Place ACTA report
7 22:00h Motonautica Ensenyat
60
Esparta ACTA report
dimarts,04-12-2012 - Jornada 7
events.png 7 22:00h Dudtec F.C.
02
Panama Papers ACTA report
dilluns,10-12-2012 - Jornada 8
events.png 8 21:00h Pet's Place
25
Motonautica Ensenyat ACTA report
events.png 8 22:00h Panama Papers
21
La orden de los Esenios ACTA report
dimarts,11-12-2012 - Jornada 8
events.png 8 22:00h Bugaderia Can Miquel
92
Dudtec F.C. ACTA report
divendres,14-12-2012 - Jornada 8
8 20:00h Esparta
06
Palmapesta ACTA report
dimarts,20-11-2012 - Jornada 9
events.png 9 22:00h La orden de los Esenios
28
Bugaderia Can Miquel ACTA report
dilluns,17-12-2012 - Jornada 9
9 20:00h Talleres Boyano
60
Esparta ACTA report
events.png 9 21:00h Palmapesta
62
Pet's Place ACTA report
events.png 9 22:00h Motonautica Ensenyat
32
Panama Papers ACTA report

Jugadors sancionats

Primavera 2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Diego Alba Notario Empalme Team 1 Jornada 2
Gabriel Caldentey Boadas El Latigaso Latino 1 Jornada 3
Juan Carlos Quesada López Distribuciones Anga 1 Jornada 3
Icon
Icon