Grup 2 Primavera 2020 Imprimeix
dimarts,18-02-2020 - Jornada 1
1 20:00h El Tercer Tiempo FS
4-14
Sa Rocketa F.C. ACTA report
1 21:00h El Latigaso Latino
3-3
Terrazas Son Moix ACTA report
1 22:00h Empalme Team
4-2
Parquesesquina ACTA report
divendres,21-02-2020 - Jornada 1
1 20:00h Isleño Balear
5-6
Leotron ACTA report
1 21:00h Fundación Escribano
0-7
Marcalamar-Pizzería Toscana ACTA report
1 22:00h Jardines Campaner
11-1
La Porci FS ACTA report
dimarts,25-02-2020 - Jornada 2
2 20:00h Distribuciones Anga
4-2
El Latigaso Latino ACTA report
2 21:00h Terrazas Son Moix
7-5
El Tercer Tiempo FS ACTA report
2 22:00h Marcalamar-Pizzería Toscana
5-8
Isleño Balear ACTA report
divendres,28-02-2020 - Jornada 2
2 20:00h Sa Rocketa F.C.
4-4
Empalme Team ACTA report
2 21:00h Leotron
2-1
Jardines Campaner ACTA report
2 22:00h Parquesesquina
2-6
Fundación Escribano ACTA report
dimarts,03-03-2020 - Jornada 3
3 20:00h Isleño Balear
4-6
Parquesesquina ACTA report
3 21:00h Empalme Team
3-3
Terrazas Son Moix ACTA report
3 22:00h Jardines Campaner
4-3
Marcalamar-Pizzería Toscana ACTA report
divendres,06-03-2020 - Jornada 3
3 20:00h Fundación Escribano
8-7
Sa Rocketa F.C. ACTA report
3 21:00h La Porci FS
3-4
Leotron ACTA report
3 22:00h El Tercer Tiempo FS
4-3
Distribuciones Anga ACTA report
dimarts,10-03-2020 - Jornada 4
4 20:00h Parquesesquina
0-6
Jardines Campaner ACTA report
4 21:00h El Latigaso Latino
3-1
El Tercer Tiempo FS ACTA report
4 22:00h Distribuciones Anga
6-5
Empalme Team ACTA report
divendres,04-09-2020 - Jornada 4
4 20:00h Sa Rocketa F.C.
-
Isleño Balear Prèvia partit - ACTA report
4 21:00h Terrazas Son Moix
-
Fundación Escribano Prèvia partit - ACTA report
4 22:00h Marcalamar-Pizzería Toscana
-
La Porci FS Prèvia partit - ACTA report
dimarts,08-09-2020 - Jornada 5
5 20:00h Isleño Balear
-
Terrazas Son Moix Prèvia partit - ACTA report
5 21:00h Jardines Campaner
-
Sa Rocketa F.C. Prèvia partit - ACTA report
5 22:00h Empalme Team
-
El Latigaso Latino Prèvia partit - ACTA report
divendres,11-09-2020 - Jornada 5
5 20:00h Fundación Escribano
-
Distribuciones Anga Prèvia partit - ACTA report
5 21:00h Leotron
-
Marcalamar-Pizzería Toscana Prèvia partit - ACTA report
5 22:00h La Porci FS
-
Parquesesquina Prèvia partit - ACTA report
dimarts,15-09-2020 - Jornada 6
6 20:00h Terrazas Son Moix
-
Jardines Campaner Prèvia partit - ACTA report
6 21:00h Sa Rocketa F.C.
-
La Porci FS Prèvia partit - ACTA report
6 22:00h El Tercer Tiempo FS
-
Empalme Team Prèvia partit - ACTA report
divendres,18-09-2020 - Jornada 6
6 20:00h Distribuciones Anga
-
Isleño Balear Prèvia partit - ACTA report
6 21:00h El Latigaso Latino
-
Fundación Escribano Prèvia partit - ACTA report
6 22:00h Parquesesquina
-
Leotron Prèvia partit - ACTA report
dimarts,22-09-2020 - Jornada 7
7 20:00h Jardines Campaner
-
Distribuciones Anga Prèvia partit - ACTA report
7 21:00h Marcalamar-Pizzería Toscana
-
Parquesesquina Prèvia partit - ACTA report
7 22:00h Leotron
-
Sa Rocketa F.C. Prèvia partit - ACTA report
divendres,25-09-2020 - Jornada 7
7 20:00h Isleño Balear
-
El Latigaso Latino Prèvia partit - ACTA report
7 21:00h La Porci FS
-
Terrazas Son Moix Prèvia partit - ACTA report
7 22:00h Fundación Escribano
-
El Tercer Tiempo FS Prèvia partit - ACTA report
dimarts,29-09-2020 - Jornada 8
8 20:00h El Tercer Tiempo FS
-
Isleño Balear Prèvia partit - ACTA report
8 21:00h Sa Rocketa F.C.
-
Marcalamar-Pizzería Toscana Prèvia partit - ACTA report
8 22:00h Empalme Team
-
Fundación Escribano Prèvia partit - ACTA report
divendres,02-10-2020 - Jornada 8
8 20:00h El Latigaso Latino
-
Jardines Campaner Prèvia partit - ACTA report
8 21:00h Terrazas Son Moix
-
Leotron Prèvia partit - ACTA report
8 22:00h Distribuciones Anga
-
La Porci FS Prèvia partit - ACTA report
dimarts,06-10-2020 - Jornada 9
9 20:00h Isleño Balear
-
Empalme Team Prèvia partit - ACTA report
9 21:00h Jardines Campaner
-
El Tercer Tiempo FS Prèvia partit - ACTA report
9 22:00h Parquesesquina
-
Sa Rocketa F.C. Prèvia partit - ACTA report
divendres,09-10-2020 - Jornada 9
9 20:00h Leotron
-
Distribuciones Anga Prèvia partit - ACTA report
9 21:00h La Porci FS
-
El Latigaso Latino Prèvia partit - ACTA report
9 22:00h Marcalamar-Pizzería Toscana
-
Terrazas Son Moix Prèvia partit - ACTA report
dimarts,13-10-2020 - Jornada 10
10 20:00h El Tercer Tiempo FS
-
La Porci FS Prèvia partit - ACTA report
10 21:00h Terrazas Son Moix
-
Parquesesquina Prèvia partit - ACTA report
10 22:00h Distribuciones Anga
-
Marcalamar-Pizzería Toscana Prèvia partit - ACTA report
divendres,16-10-2020 - Jornada 10
10 20:00h Empalme Team
-
Jardines Campaner Prèvia partit - ACTA report
10 21:00h Fundación Escribano
-
Isleño Balear Prèvia partit - ACTA report
10 22:00h El Latigaso Latino
-
Leotron Prèvia partit - ACTA report
dimarts,20-10-2020 - Jornada 11
11 20:00h Sa Rocketa F.C.
-
Terrazas Son Moix Prèvia partit - ACTA report
11 21:00h Jardines Campaner
-
Fundación Escribano Prèvia partit - ACTA report
11 22:00h Parquesesquina
-
Distribuciones Anga Prèvia partit - ACTA report
divendres,23-10-2020 - Jornada 11
11 20:00h La Porci FS
-
Empalme Team Prèvia partit - ACTA report
11 21:00h Leotron
-
El Tercer Tiempo FS Prèvia partit - ACTA report
11 22:00h Marcalamar-Pizzería Toscana
-
El Latigaso Latino Prèvia partit - ACTA report
dimarts,27-10-2020 - Jornada 12
12 20:00h El Tercer Tiempo FS
-
Marcalamar-Pizzería Toscana Prèvia partit - ACTA report
12 21:00h El Latigaso Latino
-
Parquesesquina Prèvia partit - ACTA report
12 22:00h Isleño Balear
-
Jardines Campaner Prèvia partit - ACTA report
divendres,30-10-2020 - Jornada 12
12 20:00h Distribuciones Anga
-
Sa Rocketa F.C. Prèvia partit - ACTA report
12 21:00h Empalme Team
-
Leotron Prèvia partit - ACTA report
12 22:00h Fundación Escribano
-
La Porci FS Prèvia partit - ACTA report
dimarts,03-11-2020 - Jornada 13
13 20:00h Sa Rocketa F.C.
-
El Latigaso Latino Prèvia partit - ACTA report
13 21:00h Terrazas Son Moix
-
Distribuciones Anga Prèvia partit - ACTA report
13 22:00h Parquesesquina
-
El Tercer Tiempo FS Prèvia partit - ACTA report
divendres,06-11-2020 - Jornada 13
13 20:00h Leotron
-
Fundación Escribano Prèvia partit - ACTA report
13 21:00h Marcalamar-Pizzería Toscana
-
Empalme Team Prèvia partit - ACTA report
13 22:00h La Porci FS
-
Isleño Balear Prèvia partit - ACTA report

Jugadors sancionats

Primavera 2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Icon
Icon