Grup 2 Tardor 2019-2020 Imprimeix
dimarts,15-10-2019 - Jornada 1
1 20:00h Isleño Balear
2-4
Parquesesquina ACTA report
1 21:00h El Latigaso Latino
10-2
Recalvi FC ACTA report
1 22:00h Jardines Campaner
9-2
Fundación Escribano ACTA report
divendres,18-10-2019 - Jornada 1
1 20:00h Distribuciones Anga
2-1
Pam Boli ACTA report
1 21:00h Sa Rocketa F.C.
2-4
Terrazas Son Moix ACTA report
1 22:00h Leotron
2-3
Marcalamar-Pizzería Toscana ACTA report
dimarts,22-10-2019 - Jornada 2
2 20:00h Fundación Escribano
5-4
Distribuciones Anga ACTA report
2 21:00h Terrazas Son Moix
4-5
El Latigaso Latino ACTA report
2 22:00h Parquesesquina
5-11
Jardines Campaner ACTA report
divendres,25-10-2019 - Jornada 2
2 20:00h Recalvi FC
1-10
Isleño Balear ACTA report
2 21:00h Marcalamar-Pizzería Toscana
6-4
Sa Rocketa F.C. ACTA report
2 22:00h Pam Boli
3-2
Leotron ACTA report
dimarts,29-10-2019 - Jornada 3
3 20:00h Marcalamar-Pizzería Toscana
5-3
Pam Boli ACTA report
3 21:00h Isleño Balear
6-1
Terrazas Son Moix ACTA report
3 22:00h Sa Rocketa F.C.
3-4
El Latigaso Latino ACTA report
dimarts,03-12-2019 - Jornada 3
3 20:00h Leotron
4-2
Fundación Escribano ACTA report
3 21:00h Jardines Campaner
10-0
Recalvi FC ACTA report
3 22:00h Distribuciones Anga
3-5
Parquesesquina ACTA report
dimarts,05-11-2019 - Jornada 4
4 20:00h El Latigaso Latino
4-6
Isleño Balear ACTA report
4 21:00h Terrazas Son Moix
4-6
Jardines Campaner ACTA report
4 22:00h Recalvi FC
2-4
Distribuciones Anga ACTA report
divendres,03-01-2020 - Jornada 4
4 20:00h Parquesesquina
10-4
Leotron ACTA report
4 21:00h Pam Boli
2-1
Sa Rocketa F.C. ACTA report
4 22:00h Fundación Escribano
5-2
Marcalamar-Pizzería Toscana ACTA report
dimarts,12-11-2019 - Jornada 5
5 20:00h Jardines Campaner
10-0
El Latigaso Latino ACTA report
5 21:00h Distribuciones Anga
3-3
Terrazas Son Moix ACTA report
5 22:00h Marcalamar-Pizzería Toscana
2-2
Parquesesquina ACTA report
divendres,15-11-2019 - Jornada 5
5 20:00h Leotron
11-1
Recalvi FC ACTA report
5 21:00h Pam Boli
5-3
Fundación Escribano ACTA report
5 22:00h Sa Rocketa F.C.
7-1
Isleño Balear ACTA report
dimarts,19-11-2019 - Jornada 6
6 20:00h Isleño Balear
3-4
Jardines Campaner ACTA report
6 21:00h Parquesesquina
4-2
Pam Boli ACTA report
6 22:00h El Latigaso Latino
5-5
Distribuciones Anga ACTA report
divendres,22-11-2019 - Jornada 6
6 20:00h Recalvi FC
0-10
Marcalamar-Pizzería Toscana ACTA report
6 21:00h Terrazas Son Moix
0-0
Leotron ACTA report
6 22:00h Fundación Escribano
0-6
Sa Rocketa F.C. ACTA report
dimarts,26-11-2019 - Jornada 7
7 20:00h Pam Boli
12-2
Recalvi FC ACTA report
7 21:00h Leotron
1-5
El Latigaso Latino ACTA report
7 22:00h Distribuciones Anga
5-6
Isleño Balear ACTA report
divendres,29-11-2019 - Jornada 7
7 20:00h Marcalamar-Pizzería Toscana
5-3
Terrazas Son Moix ACTA report
7 21:00h Fundación Escribano
9-3
Parquesesquina ACTA report
7 22:00h Sa Rocketa F.C.
0-5
Jardines Campaner ACTA report
dimarts,10-12-2019 - Jornada 8
8 20:00h Jardines Campaner
1-5
Distribuciones Anga ACTA report
8 21:00h Parquesesquina
1-6
Sa Rocketa F.C. ACTA report
8 22:00h Terrazas Son Moix
8-3
Pam Boli ACTA report
divendres,13-12-2019 - Jornada 8
8 20:00h Isleño Balear
1-3
Leotron ACTA report
8 21:00h El Latigaso Latino
2-11
Marcalamar-Pizzería Toscana ACTA report
8 22:00h Recalvi FC
5-2
Fundación Escribano ACTA report
dimarts,17-12-2019 - Jornada 9
9 20:00h Parquesesquina
9-3
Recalvi FC ACTA report
9 21:00h Marcalamar-Pizzería Toscana
6-3
Isleño Balear ACTA report
9 22:00h Fundación Escribano
5-4
Terrazas Son Moix ACTA report
divendres,20-12-2019 - Jornada 9
9 21:00h Pam Boli
4-3
El Latigaso Latino ACTA report
9 22:00h Sa Rocketa F.C.
4-2
Distribuciones Anga ACTA report
divendres,27-12-2019 - Jornada 9
9 20:00h Leotron
2-11
Jardines Campaner ACTA report
dimarts,07-01-2020 - Jornada 10
10 20:00h Recalvi FC
0-10
Sa Rocketa F.C. ACTA report
10 21:00h Terrazas Son Moix
3-9
Parquesesquina ACTA report
dijous,09-01-2020 - Jornada 10
10 21:00h Jardines Campaner
7-2
Marcalamar-Pizzería Toscana ACTA report
divendres,10-01-2020 - Jornada 10
10 20:00h Distribuciones Anga
1-3
Leotron ACTA report
10 21:00h El Latigaso Latino
4-7
Fundación Escribano ACTA report
10 22:00h Isleño Balear
1-0
Pam Boli ACTA report
dimarts,14-01-2020 - Jornada 11
11 20:00h Pam Boli
2-8
Jardines Campaner ACTA report
11 21:00h Parquesesquina
3-5
El Latigaso Latino ACTA report
11 22:00h Recalvi FC
2-9
Terrazas Son Moix ACTA report
divendres,17-01-2020 - Jornada 11
11 20:00h Sa Rocketa F.C.
2-0
Leotron ACTA report
11 21:00h Fundación Escribano
0-9
Isleño Balear ACTA report
11 22:00h Marcalamar-Pizzería Toscana
4-7
Distribuciones Anga ACTA report

Jugadors sancionats

Primavera 2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Icon
Icon