Grup 1 Primavera 2013 Imprimeix
Calendari: Grup 1 Primavera 2013

dilluns,18-02-2013 - Jornada 1
events.png 1 20:00h Bugaderia Can Miquel
26
New Team F.C. ACTA report
events.png 1 21:00h Caf. Guillem Cifre
09
Monteshore ACTA report
events.png 1 22:00h Pet's Place
44
Motonautica Ensenyat ACTA report
dimecres,20-02-2013 - Jornada 1
events.png 1 21:00h Waka-Waka
24
Truco o Gato ACTA report
events.png 1 22:00h CP Tradition
46
Folixa Asgaya ACTA report
dijous,11-04-2013 - Jornada 1
1 21:00h Erasmus United FC
06
Veterans LluísVi ACTA report
events.png 6 22:00h Caf. Guillem Cifre
45
Waka-Waka ACTA report
dilluns,25-02-2013 - Jornada 2
events.png 2 20:00h Folixa Asgaya
58
Bugaderia Can Miquel ACTA report
events.png 2 21:00h Motonautica Ensenyat
242
Erasmus United FC ACTA report
events.png 2 22:00h Monteshore
23
Pet's Place ACTA report
dimecres,27-02-2013 - Jornada 2
events.png 2 20:00h Veterans LluísVi
118
Waka-Waka ACTA report
events.png 2 21:00h Truco o Gato
61
CP Tradition ACTA report
events.png 2 22:00h New Team F.C.
21
Caf. Guillem Cifre ACTA report
dilluns,04-03-2013 - Jornada 3
events.png 3 20:00h Waka-Waka
34
Motonautica Ensenyat ACTA report
events.png 3 21:00h CP Tradition
103
Veterans LluísVi ACTA report
events.png 3 22:00h Pet's Place
24
New Team F.C. ACTA report
dimecres,06-03-2013 - Jornada 3
events.png 3 20:00h Bugaderia Can Miquel
132
Caf. Guillem Cifre ACTA report
events.png 3 21:00h Erasmus United FC
516
Monteshore ACTA report
events.png 3 22:00h Folixa Asgaya
28
Truco o Gato ACTA report
dilluns,11-03-2013 - Jornada 4
events.png 4 20:00h Motonautica Ensenyat
144
CP Tradition ACTA report
events.png 4 21:00h New Team F.C.
124
Erasmus United FC ACTA report
events.png 4 22:00h Monteshore
73
Waka-Waka ACTA report
dimecres,13-03-2013 - Jornada 4
events.png 4 20:00h Truco o Gato
33
Bugaderia Can Miquel ACTA report
events.png 4 21:00h Caf. Guillem Cifre
41
Pet's Place ACTA report
events.png 4 22:00h Veterans LluísVi
15
Folixa Asgaya ACTA report
dilluns,18-03-2013 - Jornada 5
events.png 5 20:00h CP Tradition
010
Monteshore ACTA report
events.png 5 21:00h Waka-Waka
22
New Team F.C. ACTA report
events.png 5 22:00h Bugaderia Can Miquel
84
Pet's Place ACTA report
dimecres,20-03-2013 - Jornada 5
events.png 5 21:00h Truco o Gato
140
Veterans LluísVi ACTA report
events.png 5 22:00h Folixa Asgaya
93
Motonautica Ensenyat ACTA report
dijous,25-04-2013 - Jornada 5
5 21:00h Erasmus United FC
06
Caf. Guillem Cifre ACTA report
9 22:00h Veterans LluísVi
06
New Team F.C. ACTA report
dilluns,25-03-2013 - Jornada 6
events.png 6 21:00h New Team F.C.
52
CP Tradition ACTA report
events.png 6 22:00h Veterans LluísVi
415
Bugaderia Can Miquel ACTA report
dimecres,03-04-2013 - Jornada 6
6 20:00h Pet's Place
06
Erasmus United FC ACTA report
events.png 6 21:00h Monteshore
58
Folixa Asgaya ACTA report
events.png 6 22:00h Motonautica Ensenyat
32
Truco o Gato ACTA report
dilluns,08-04-2013 - Jornada 7
events.png 7 20:00h Folixa Asgaya
22
New Team F.C. ACTA report
7 21:00h Veterans LluísVi
06
Motonautica Ensenyat ACTA report
events.png 7 22:00h Waka-Waka
24
Pet's Place ACTA report
dimecres,10-04-2013 - Jornada 7
events.png 7 20:00h Bugaderia Can Miquel
181
Erasmus United FC ACTA report
events.png 7 21:00h CP Tradition
02
Caf. Guillem Cifre ACTA report
events.png 7 22:00h Truco o Gato
32
Monteshore ACTA report
dilluns,15-04-2013 - Jornada 8
events.png 8 20:00h Motonautica Ensenyat
511
Bugaderia Can Miquel ACTA report
events.png 8 21:00h Pet's Place
42
CP Tradition ACTA report
events.png 8 22:00h New Team F.C.
12
Truco o Gato ACTA report
dimecres,17-04-2013 - Jornada 8
events.png 8 20:00h Erasmus United FC
211
Waka-Waka ACTA report
events.png 8 21:00h Caf. Guillem Cifre
45
Folixa Asgaya ACTA report
8 22:00h Monteshore
60
Veterans LluísVi ACTA report
dilluns,22-04-2013 - Jornada 9
events.png 9 20:00h Bugaderia Can Miquel
81
Waka-Waka ACTA report
events.png 9 21:00h CP Tradition
112
Erasmus United FC ACTA report
events.png 9 22:00h Folixa Asgaya
51
Pet's Place ACTA report
dimecres,24-04-2013 - Jornada 9
events.png 9 20:00h Truco o Gato
22
Caf. Guillem Cifre ACTA report
events.png 9 21:00h Motonautica Ensenyat
66
Monteshore ACTA report
dilluns,29-04-2013 - Jornada 10
events.png 10 20:00h New Team F.C.
81
Motonautica Ensenyat ACTA report
events.png 10 21:00h Waka-Waka
51
CP Tradition ACTA report
events.png 10 22:00h Bugaderia Can Miquel
55
Monteshore ACTA report
dilluns,06-05-2013 - Jornada 10
10 20:00h Caf. Guillem Cifre
60
Veterans LluísVi ACTA report
10 21:00h Erasmus United FC
06
Folixa Asgaya ACTA report
events.png 10 22:00h Pet's Place
12
Truco o Gato ACTA report
dilluns,13-05-2013 - Jornada 11
events.png 11 20:00h CP Tradition
79
Bugaderia Can Miquel ACTA report
events.png 11 21:00h Motonautica Ensenyat
43
Caf. Guillem Cifre ACTA report
events.png 11 22:00h Folixa Asgaya
75
Waka-Waka ACTA report
dimecres,15-05-2013 - Jornada 11
11 20:00h Veterans LluísVi
06
Pet's Place ACTA report
events.png 11 21:00h Truco o Gato
140
Erasmus United FC ACTA report
events.png 11 22:00h Monteshore
52
New Team F.C. ACTA report

Jugadors sancionats

Primavera 2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Diego Alba Notario Empalme Team 1 Jornada 2
Gabriel Caldentey Boadas El Latigaso Latino 1 Jornada 3
Juan Carlos Quesada López Distribuciones Anga 1 Jornada 3
Icon
Icon