Punts MVP

Posició   Nom Equip Punts MVP
1 José Miguel Cardell Coll José Miguel Cardell Coll La orden de los Esenios 22
2 Joaquín Gutiérrez Vázquez Joaquín Gutiérrez Vázquez Padel U 36 15
- Gabriel Caldentey Boadas Gabriel Caldentey Boadas El Latigaso Latino 15
4 J. Antonio 'Toni' Terrón Álvarez J. Antonio 'Toni' Terrón Álvarez Peluquería di Estefano 14
- Abel Cabeza de Vaca Vaca Abel Cabeza de Vaca Vaca SYR 14

Gols marcats

Posició   Nom Equip Gols marcats
1 J. Antonio 'Toni' Terrón Álvarez J. Antonio 'Toni' Terrón Álvarez Peluquería di Estefano 36
2 Joaquín Gutiérrez Vázquez Joaquín Gutiérrez Vázquez Padel U 36 35
3 Cristian Julián Alfaro Sánchez Cristian Julián Alfaro Sánchez La orden de los Esenios 21
4 José Miguel Cardell Coll José Miguel Cardell Coll La orden de los Esenios 20
5 Iván Alfaro Sánchez Iván Alfaro Sánchez La orden de los Esenios 17

Gols rebuts

Posició   Nom Equip Gols rebuts
1 Miguel Llabrés Sánchez Miguel Llabrés Sánchez Ultimate Team 87
2 Daniel Morell Torrens Daniel Morell Torrens CSI-F Futsal 43
3 Juan M. 'Juanma' Godoy Gomar Juan M. 'Juanma' Godoy Gomar OLSET Abogados FC 40
4 Miguel Ángel 'Mike' Pou Garcías Miguel Ángel 'Mike' Pou Garcías El Latigaso Latino 38
- Fernando Forteza Coll Fernando Forteza Coll Templarios F.C. 38

Gols rebuts mitjana

Posició   Nom Equip Gols rebuts mitjana
1 David Vargas Gil David Vargas Gil Peluquería di Estefano 1
2 Félix José Villalustre Verano Félix José Villalustre Verano Jardines Campaner 1.5
3 David García Diaz David García Diaz Peluquería di Estefano 2
- Pablo 'Pau' Tomás Díez Pablo 'Pau' Tomás Díez Ñoskols 2
- Miguel 'Michel' Bosch Galmés Miguel 'Michel' Bosch Galmés OLSET Abogados FC 2

Gol pròpia porta

Posició   Nom Equip Gol pròpia porta

Targetes grogues

Posició   Nom Equip Targetes grogues
1 Miguel Ángel Estevez Alapont Miguel Ángel Estevez Alapont SYR 3
2 Patrick Vilapriño Sangenis Patrick Vilapriño Sangenis La orden de los Esenios 2
- Rubén Jesús García Fernández Rubén Jesús García Fernández OpenMart 2
- Alejandro 'Alex' Bou Martínez Alejandro 'Alex' Bou Martínez CSI-F Futsal 2
- Joaquín A. 'Xim' Gual de Torrella Roca Joaquín A. 'Xim' Gual de Torrella Roca Belo Horizonte 2

Doble targeta groga

Posició   Nom Equip Doble targeta groga
1 Roberto 'Rober' Gómez Ordóñez Roberto 'Rober' Gómez Ordóñez OIB Architecture 1
- Bartomeu 'Tomeu' Moll Manera Bartomeu 'Tomeu' Moll Manera Belo Horizonte 1
- J. Antonio 'Toni' Terrón Álvarez J. Antonio 'Toni' Terrón Álvarez Peluquería di Estefano 1
- Fernando González Pérez Fernando González Pérez SYR 1
- Raul Pastor Gil Raul Pastor Gil Distribuciones Anga 1

Targetes vermelles

Posició   Nom Equip Targetes vermelles
1 Fernando González Pérez Fernando González Pérez SYR 1
- Jorge 'Gatu' Simonet Arribas Jorge 'Gatu' Simonet Arribas Ultimate Team 1

Jugadors sancionats

Primavera 2020
Jugador Equip Durada Finalitza
Icon
Icon